Ana Sayfa Başarı & Motivasyon Başarı Ve Motivasyon Konulu En İyi Youtube Kanalları

Başarı Ve Motivasyon Konulu En İyi Youtube Kanalları

Hayatta başarılı olmak için çıktığınız bu yolda bazen,  başarılı kişilerin hayatlarını, başarı sırlarını öğrenmek bu yolda daha güçlü adımlar atmanızı sağlayabilir. İşte, motivasyon sağlayan youtuber önerileri…

Erkut Ergenç:

 

 

 

 

 

 

 

sitemizin kurucusu ve aynı zamanda kişisel gelişim gibi birçok konuda çevrimiçi eğitim sunumu yapan Erkut Ergenç, Youtube kanalında başarı, okul, gelişim konulu birçok video paylaşmaktadır. Gelişiminiz için çok önemli bir kanal olduğunu memnuniyetle söyleyebiliriz.

Fit Traveler:

Bu kanalda Türkiye den Amerika’ya giden bir gencin en alt seviyeden en üst seviyeye çıktığı yolu paylaştığı bir kanaldır. Başarı ve iş hayatı hakkında insanlara altın değerinde bilgiler paylaşmaktadır. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim, aynı zamanda kendimin de severek izlediği bir kanaldır diyebilirim.

Barış Özcan:

Herkesçe tanınan bilim, uzay vb. birçok konuda videolar paylaşan Barış Özcan, hayatımız hakkında bilmediğimiz çok önemli ve enteresan bilgilerin videosunu paylaşmaktadır. Özellikle bilimle ilgilenen insanların oldukça dikkatini çekmektedir.