Ana Sayfa Başarı & Motivasyon EVDEN EK GELİR SAĞLAMAK İÇİN EN İŞE YARAYAN SİTELER

EVDEN EK GELİR SAĞLAMAK İÇİN EN İŞE YARAYAN SİTELER

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü sebebi ile birçoğumuz iş yapamıyor ve gelir elde edemiyoruz. Siz evden çıkamayanlar ve gelir elde etmek isteyenler için birkaç online işlerden bahsedeceğim.

SHUTTERSTOCK

Amacı, birçok konuda binlerce fotoğrafı telifsiz şekilde, belli ücretler karşılığında karşıya sunmaktır. Elinizde kameranız veya telefonunuz varsa kendinize bir Shutterstock hesabı açın. Çektiğiniz fotoğraflar net olduğu sürece fotoğraflarınızı siteye yükleyebilir ve buradan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Site dolar üzerinden satış yapmakta ve en az 35 dolar biriktiğinde para çekmeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

YAZKAZAN

Bu sitede sizden istenen şey, belirli konularda istenilen şekilde bir paragraf yazmanızdır. Yazı başına 2 TL civarı para kazanmaktasınız. Yazı yazmayı seven herkesin yapabileceği ek gelir kaynaklarından biri olan bu siteyi de size şiddetle tavsiye ederim.

BİONLUK

Tasarım, seslendirme, edit yapma, resim çizme gibi birçok konuda iş ilanları alabileceğiniz bir sitedir. Bu sitede bilgilerinizi doldurup yapabileceğiniz işleri yazıp ve iş fiyatı belirleyip yeteneklerinizi kullanıcıya sunabilirsiniz. Örneğin broşür tasarımı yapabiliyorsunuz, sitede tasarım adeti ve fiyatı bilgilerini girerek, örnekler koyarak alıcıya yeteneklerinizi sunabilirsiniz. Kayıt ücreti olarak sizden az bir miktar para alınacaktır fakat güzel bir portföy ve güzel işler ile kendinize çok güzel gelirler sağlayabilirsiniz.