Ana Sayfa Başarı & Motivasyon Geniş İş Olanağına Sahip Bilinmesi Gereken Bilgisayar Programları

Geniş İş Olanağına Sahip Bilinmesi Gereken Bilgisayar Programları

Hepimiz bir iş sahibi olmak istiyor ve bunun için çabalıyoruz. Masa başı ve bilgisayar bilgisi gerektiren işletmelerde bulunacaksanız kesinlikle bazı bilgisayar programlarını bilmeniz gerekmektedir. Bu programları bilmeniz size geniş iş olanakları sağlayacaktır.

 

MİCROSOFT OFFİCE:

Günümüzde çoğunluk şirketlerde olmazsa olmaz bir araç haline gelen Office programları içerisinde Word, Excel ve PowerPoint olmak üzere üç ana uygulama barındırmaktadır. Bu programı kesinlikle tüm çalışanların bilmesi gerekmektedir. Diğer programlar öğrenilmese bile Office öğrenmek olmazsa olmazdır.

 

 

 

ADOBE PROGRAMLARI:

Tasarım işleri veya fotoğrafçılık işleri ile uğraşacaksanız kesinlikle Adobe Photoshop ve  Adobe InDesigne programlarını bilmelisiniz. Bu programlar işiniz ile alakalı olmasa bile işe alım sırasında sizi ön plana çıkartacaktır.

 

 

VİDEO DÜZENLEME PROGRAMLARI:

Video editleme üzerine iş yapacaksanız kesinlikle Adobe Premiere Pro CC ve Final Cut Pro X programlarınızı öğrenmenizi tavsiye ederiz. Bazı şirketlerde farklı programlarda kullanılabilmektedir fakat bunlar bilindik en popüler programlardır.