Ana Sayfa Video Nefes ve Yaşam Koçluğu Hakkında Bilmedikleriniz

Nefes ve Yaşam Koçluğu Hakkında Bilmedikleriniz

Nefes ve Yaşam Koçluğu Hakkında BilmediklerinizNefes ve yaşam koçluğu; nefes koçluğu, kişiye doğru nefes tekniklerini öğreterek günlük iş stresinden ve içsel rahatsızlıklarından kurtulmasının nefes yoluyla nasıl mümkün olduğunu öğreten süreçtir. Bu yazımızda nefes ve yaşam koçluğu hakkında bilmedikleriniz konusunu ele aldık.

İnceleyin >> NEFES KOÇLUĞU VE EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

Yaşam koçluğu ise bireylerin özel ve profesyonel hayatlarında istenilen sonuçları elde  etmelerine yardım eden bir işbirliği sürecidir.

Nefes Koçluğu & Yaşam Koçluğu

Nefes koçları yaptıkları terapiler ile bireyler nefes farkındalığını en üst seviyeye çıkarır, hayatının her alanında tatmin edici açılımlar yaşar, kişisel gelişim yolunda çok önemli bir adım atmayı sağlar, kendi kendine nefes çalışması yapma konforunu sağlar, sevdiklerinin hayatlarını değiştirmelerine destek olur ve isteyen herkese destek olmayı sağlar.

Yaşam koçluğu ise bireysel hedeflerine ulaşmalarında kişilere bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimleri danışanlara aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve kişilerin kullanabilecekleri stratejiler haline çevirir. 

Yaşam koçluğu, yaşamda ortaya çıkan engelleri zorlanmadan aşmaya ve hayat kalitesini arttırmaya yardım eden bir sistemdir. Hayallerin hedeflere dönüştürülmesine ve hedeflere doğru adım adım ilerlemeye yardımcı olur. Kişinin kendini keşfetmesine ve hayatında fark yaratmasına yardımcı olur.

Nefes ve Yaşam Koçluğu Hakkında Bilmedikleriniz

Yaşam koçluğu, psikolojik problemi olmayan ve yaşamında normal davranışlar sergileyen kişilerin hedeflerine daha hızlı ve etkili ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla verilen profesyonel bir kişisel gelişim hizmetidir.

Normal davranış sergileyen insanların hayatında nasıl daha başarılı olabileceğiyle ilgilenir. Tedavi edici değil, geliştiricidir.

Nefes Koçluğu ve yaşam koçluğu hakkında bilmedikleriniz Liderlik Okulu olarak ele alınmış ve sizler için harika bir çalışma yapılmıştır. Bu çalışmalar öncelikle sizin daha iyi ybir yaşam ve nefes koçu olmanız içindir.

Biz nefes koçluğu ve eğitmenliği kavramını en ince ayrıntısına kadar araştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim programı hazırladık.

Hazırladığımız bu eğitim programı ile birlikte bir de uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olma fırsatı sunduk.

Hazırladığımız bu eğitim programını detaylı bir şekilde incelemek ister misiniz?

HEMEN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ…

NEFES KOÇLUĞU VE EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ