Ana Sayfa Haberler Nostalji Kokan Televizyon Programları Ve Diziler

Nostalji Kokan Televizyon Programları Ve Diziler

Birçoğunuzun eski zamanlarda severek izlediği ve akıllara kazınan birkaç dizi ve programları size tekrardan hatırlatmak istiyorum. Kiminin çocukluğu kiminin gençliğinden kalan ve bu zamana kadar sevilen program ve dizilerden bahsedecek olursam;

• Arka sokaklar:


Hepimiz bu diziyi elbet biliyoruz. Yıllardır devam eden bir polisiye dizisidir. Küçük oyuncuları dizi başladığı günden bu yana tam anlamıyla bu dizide büyüdü diyebiliriz. Geçmişten bu yana hala devam eden diziler arasında ilk sırada bu dizi yer almaktadır.

• Beyaz Show:


İnsanlar uzun yıllar boyunca televizyona kitleyen, hem kişiliği hem de tam kıvamında yaptığı espriler ile tanınan, birçok insanın kalbine taht kurmuş bir komedyen olan Beyazıt Öztürk, uzun yıllar boyunca programını devam ettirmiştir. Günümüzde devam etmiyor fakat en kaliteli komedi programları denildiği zaman ilk akla gelen programlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

• Cennet Mahallesi:


Bir roman mahallesinde geçen, geçmişte herkesin severek izlediği bir dizi diyebiliriz. Cennet mahallesi denildiği zaman ilk akla gelen isim olan pembe karakteri, bu dizinin en komik ve en çok sevilen karakteridir. Onca yıl geçmesine rağmen hala konuşulan bir dizi olduğunu söyleyebiliriz.

• Çocuklar Duymasın:


Bu dizimizde eski zamanlarda çok sevilen, 4 kişilik bir ailenin komik hayatını anlatmaktaydı. Uzun bir süre devam ettikten sonra finali yapılan bu dizi, geçen yıllarda tekrardan yeni bölümleri ile ekranlara geri döndü.

• Komedi Dükkanı:


Tolga Çevik’ in ilk komedi programı olarak bilinen bu program, yıllardan beri sadece adını değiştirerek birçok kez insanları ekrana kitleyen bir program olarak bilinir. Sempatiklik ve kaliteli oyunculuk denildiği zaman akla gelen isimlerin arasında yer almaktadır. Yıllar geçse bile espri kalitesini kaybetmeyen büyük komedyen olarak da bilinir.